Sprawdź, jak dobrze zabezpieczamy rowery na czas transportu

Klienci sklepów internetowych często pytają w jaki sposób będą zapakowane zamówione przez nich produkty. Czy produkty dotrą w stanie nienaruszonym? Czy nie zostaną uszkodzone w transporcie?

Staramy się pakować wszystkie produkty tak, aby dotarły do adresata w nienaruszonym stanie dlatego wyszliśmy na przeciw nawet najbardziej wymagającym klientom i stworzyliśmy własne kartony o różnych rozmiarach, przeznaczone na poszczególne produkty różniące się gabarytami m.in. na kosze, sakwy, siodełka, osłony łańcucha, osłony koła, opony, koła na drobnych produktach kończąc. Dodatkowo każdy produkt zostaje zabezpieczony folią bąbelkową, papierem, streczem lub specjalnymi workami z powietrzem. Każda paczka zostaje zabezpieczone oryginalną taśmą z logo sklepu RoweryStylowe.pl. Wszystko po to aby zmniejszyć do minimum ryzyko uszkodzenia produktów oraz ułatwić klientowi proces otwierania paczki i wyciągania zawartości. 

WYSYŁKA ROWERÓW:

Jesteśmy jedynym sklepem rowerowym w Polsce, który zamówione przez klientów rowery wysyła w całości złożone. Rowery pakowane są w specjalnie dla nas zaprojektowane grube 5-cio warstwowe kartony o wymiarach 200 x 120 x 20 cm. Dodatkowo rower zostaje zabezpieczony kartonowym fartuchem zakrywającym praktyczne cały rower, a elementy wystające jak siodełko czy kierownica są owijane folią bąbelkową dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Karton przygotowany do wysyłki posiada 4 uchwyty z boków kartonu dla wygodnego transportowania oraz posiada wyraźnie oznaczoną pozycję w jakiej karton powinien być transportowany, a także posiada naklejki informujące o delikatnym traktowaniu wysyłki. Nie trzeba się martwić, że karton otworzy się podczas transportu, karton zamykany jest dużą ilością mocnej taśmy klejącej z logo sklepu RoweryStylowe.pl lub zamykany przy pomocy pneumatycznego tackera dużymi zszywaczami kartonowymi.

Wysyłki rowerów odbywają się za pomocą firmy spedycyjnej GEFCO Polska lub firmy kurierskiej DHL. Każda przesyłka jest ubezpieczona zgodnie z wartością roweru. Nie musicie się Państwo obawiać czy rower zostanie dostarczony w całości, z naszych statystyk wynika, że więcej niż 99% wysyłek dociera do klienta w stanie idealnym. Jeżeli jednak zdarzyłaby się sytuacja uszkodzenia, którejkolwiek z części roweru, zostaje ona priorytetowo wymieniona na nasz koszt.

 

Żadna uwaga naszych Klientów nie zostaje zignorowana – wszystkie bierzemy sobie do serca i ciągle udoskonalamy nasze procedury pakowania.